Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

IV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przypada IV Niedziela Zwykła. O godzinie 15.00 zapraszam na Nieszpory Niedzielne.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • wtorek - Święto Ofiarowania Pańskiego,
  • środa - wspomnienie dowolne św. Błażeja, biskupa i męczennika,
  • piątek - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,
  • sobota - wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy,
  • niedziela - V Niedziela Zwykła.
 3. W poniedziałek, o godzinie 18.45 chciałbym Was zaprosić do salki na piętrze na wspólne oglądanie filmu pt.: „Czy naprawdę wierzysz?”. Jest to film twórców szlagieru, który niedawno oglądaliśmy pt.: „Bóg nie umarł”. Serdecznie wszystkich zapraszam.
 4. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z Bożym Narodzenie. Tego dnia Msza św. w naszej kaplicy o godzinie 18.00. W czasie tej Mszy św. poświęcone zostaną gromnice oraz świece dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do I Komunii św.
 5. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
 6. W środę 3 lutego Msza św. odprawiona zostanie o godzinie 18.00. W czasie tej Mszy udzielone zostanie błogosławieństwo św. Błażeja, który jest przyzywany w czasie chorób gardła.
 7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 8. W czwartek zapraszam na Mszę św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji naszych ministrantów i ich rodzin.
 9. Objazd chorych z racji I piątku od godziny 8.00. Chorych proszę zgłaszać u pań rejonowych, w zakrystii oraz u naszych szafarzy.
 10. W piątek zapraszam o godzinie 17.30 na Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 11. Podczas piątkowej Mszy św., zgodnie ze zwyczajem, z racji wspomnienia św. Agaty pobłogosławione zostaną przyniesione przez wiernych chleby.
 12. W sobotę zapraszam o godzinie 7.00 na Różaniec, o godzinie 7.30 na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a o godzinie 8.00 Msza św. w intencji czcicieli Matki Bożej.
 13. W przyszłą niedzielę przed kaplicą odbędzie się zbiórka na potrzeby archidiecezji.
 14. W czasie ferii organizujemy wraz z parafią Matki Bożej Królowej Aniołów w Wilkowyjach zajęcia dla dzieci z naszych parafii, które nie wyjeżdżają i zostają na miejscu. Spotkać się i wspólnie spędzić czas z innymi dziećmi będzie można w oba tygodnie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 do godziny 12.00 w salkach przy probostwie w Wilkowyjach. Dojazd we własnym zakresie. Serdecznie dzieci z naszej parafii zapraszam.
 15. Do nabycia z tyłu naszej kaplicy są: „Gość Niedzielny” w cenie 5zł, oraz nasze ogłoszenia i intencje.
 16. Słowo na ten tydzień: „Bóg jest blisko tam, gdzie ludzie się wzajemnie miłują!”.

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 800 1100 1400
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 800 1800

Licznik odwiedzin

Dziś32
Wczoraj112
Tydzień596
Miesiąc596
Razem107694

Pielgrzymka do ...

Medjugorie 2016'Zobacz program