Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

Data Początek Ulica
2019-12-01 niedziela I kolęda 15.00 Przepiórek - nieparzyste bez 11 oraz 50 - 70
II kolęda 15.00 Przepiórek 2 - 24 oraz Krucza
2019-12-03 wtorek I kolęda 16.00 Mikołowska 88, 90, 104, Mąkołowska 1 - 33 (nieparzyste), 6 - 14 (parzyste)
2019-12-04 środa I kolęda 16.00 Zielone Wzgórze i Zimorodków
2019-12-07 sobota I kolęda 10.00 Jaskółcza
II kolęda 10.00 Wronia, Kormoranów
2019-12-08 niedziela I kolęda 15.00 Drozdów (bloki) 44, 44a, 44b, 48, 48a, 48b
2019-12-09 poniedziałek I kolęda 16.00 Drozdów tylko domki jednorodzinne (bez 67, 68, 71, 80) oraz szeregowiec 29
2019-12-10 wtorek I kolęda 16.00 Bażancia - nieparzyste
II kolęda 16.00 Drozdów 68, 71, 67, 80 Bażancia - parzyste
2019-12-11 środa I kolęda 16.00 Mąkołowska 35 - 59 (nieparzyste), Strusia
II kolęda 16.00 Łabędzia (bloki) 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
2019-12-13 piątek I kolęda 16.00 Mąkołowska 61 - 103 (nieparzyste bez 93 i 95)
2019-12-14 sobota I kolęda 10.00 Mąkołowska 16 - 66 (parzyste), 82 - 102 (parzyste), Przepiórek 11
II kolęda 10.00 Mąkołowska 104 - 148 (parzyste) oraz 93 i 95, Kosów 3
2019-12-15 niedziela I kolęda 15.00 Podleska i Mąkołowska 133 (za torami) oraz 105 - 117 (nieparzyste), 150 - 174 (parzyste)
II kolęda 15.00 Mąkołowska 68 - 80C (parzyste)
2019-12-17 wtorek I kolęda 16.00 Pawia i Sowia
2019-12-18 środa I kolęda 16.00 Dołowa 58 - 152 (parzyste)
2019-12-20 piątek I kolęda 16.00 Szczygla
2019-12-21 sobota I kolęda 10.00 Derkaczy oraz Objazdowa 26
II kolęda 10.00 Jastrzębia (cała)
2019-12-22 niedziela I kolęda 15.00 Gilów 7 - 34, 46 oraz Czyżyków i Kolibrów
II kolęda 15.00 Gilów 1 - 5, Dołowa 154 - 194 (parzyste)
2019-12-27 piątek I kolęda 16.00 Kosów (parzyste)
II kolęda 16.00 Kosów (nieparzyste) oprócz nr 3
2019-12-28 sobota I kolęda 10.00 Flamingów 20 - 70 (parzyste)
II kolęda 10.00 Flamingów (nieparzyste) i 12 - 18 (parzyste)
2019-12-29 niedziela I kolęda 15.00 Łabędzia (domki) 50 - 82, 43, 45
II kolęda 15.00 Łabędzia (osiedle) 2 - 48 bez 43 i 45
2019-12-30 poniedziałek I kolęda 16.00 Dołowa 41 - 113 (nieparzyste)
II kolęda 16.00 Objazdowa 33 - 68
2020-01-02 czwartek I kolęda 16.00 Orla i Sikorek
2020-01-03 piątek I kolęda 16.00 Skowronków oraz Dołowa 3 - 39 (nieparzyste)
II kolęda 16.00 Ziębia 2 D,E,F - 17
2020-01-04 sobota I kolęda 10.00 Szpakowa 39 - 56
II kolęda 10.00 Szpakowa 2 - 38 (parzyste)
2020-01-05 niedziela I kolęda 15.00 Ziębia 47 - 91 oraz Bociania
II kolęda 15.00 Albatrosów (cała)
2020-01-06 poniedziałek I kolęda 15.00 Gilów 35 - 96 (bez 46) w tym nowe osiedle
2020-01-07 wtorek I kolęda 16.00 Szpakowa 1 - 37 (nieparzyste)
II kolęda 16.00 Objazdowa 4 - 22, Mikołowska 114
2020-01-08 środa I kolęda 16.00 Ziębia 18 - 46
II kolęda 16.00 Kolęda dodatkowa + Dołowa 46 - 56
2020-01-09 czwartek I kolęda 16.00 Kolęda dodatkowa
II kolęda 16.00 Kolęda dodatkowa


W tym roku odwiedziny kolędowe rozpoczynamy od najniższego numeru na trasie.
W razie zauważenia jakichkolwiek braków czy niezgodności (za które przepraszam!) proszę o kontakt.

Msze święte

Nd: 80011001400
1900(recytowana z homilią)
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 8001800

Licznik odwiedzin

Dziś25
Wczoraj375
Tydzień1570
Miesiąc5583
Razem478445