Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

II Niedziela Adwentu

 1. Dziś II Niedziela Adwentu - zapraszam na godzinę 15.00 na Nabożeństwo Adwentowe.
 2. W czasie Mszy św. o godzinie 11.00 modlić się dziś będziemy w intencji byłych i obecnych górników, oraz wszystkich pracowników górnictwa w dniu ich patronalnego święta ku czci św. Barbary, prosząc o Boże błogosławieństwo dla Nich i ich Rodzin, a dla ++ o radość życia wiecznego.
 3. Przed kaplicą odbywa się zbiórka na rzecz Funduszu Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
 4. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • wtorek - wspomnienie św. Mikołaja, biskupa,
  • środa - wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła,
  • czwartek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP,
  • niedziela - III Niedziela Adwentu.
 5. Zapraszam na Msze św. Roratnie. Odbywają się one od poniedziałku do piątku według porządku Mszy św. w tygodniu. W tym tygodniu, wyjątkowo w środę Roraty o godzinie 18.00.
 6. Rozpoczęliśmy odwiedziny kolędowe. Plan kolędy dostępny jest w gablotkach oraz na stronie internetowej parafii. Domy odwiedzać będziemy, podobnie, jak w minionych latach wraz z pomagającym w naszej parafii, a Wam znanym ks. Łukaszem Płaszewskim. Rozpoczynamy od najniższego numeru.
 7. We wtorek w liturgii kościoła wspominamy św. Mikołaja.
 8. W środę zapraszam o godzinie 18.00 na Mszę św. w intencji wszystkich członków Różańca Rodziców za dzieci.
 9. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to święto patronalne grupy Dzieci Maryi, w których intencji zostanie tego dnia odprawiona Msza św.
 10. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w tym tygodniu zadbali o porządek w naszym budynku i ofiarowali kwiaty do wystroju naszej kaplicy.
 11. W piątek, 16 grudnia, w parafii św. Marii Magdaleny w Tychach odbędzie się dekanalny WIECZÓR SKUPIENIA dla nauczycieli, wychowawców, katechetów pod tytułem “Być dobrym jak chleb”. W programie: godz. 17.00 - konferencja przy kawie w nowym domu parafialnym, 18.30 - Eucharystia. Zapraszamy i zachęcamy do udziału!
 12. Do nabycia z tyłu naszej kaplicy są: „Gość Niedzielny” w cenie 5zł, „Mały Gość Niedzielny”, „Głos Ojca Pio” oraz nasze ogłoszenia i intencje za dowolną ofiarę.
 13. Myśl tygodnia: „ Ten, kto kocha i jest kochany nigdy nie jest sam!”

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 800 1100 1400
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 800 1800

Licznik odwiedzin

Dziś41
Wczoraj241
Tydzień904
Miesiąc1706
Razem154378