Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach

XVII Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i pobyt grupy młodzieży z Włoch w naszej parafii. Dziękuję za umycie okien i porządki w budynku, dziękuję za pomoc w przygotowaniu i podaniu im posiłków. Dziękuję za wszystkie upieczone /jak zwykle bardzo smaczne/ ciasta. Szczególne podziękowania chciałbym złożyć Rodzinom, które ich przyjęły pod swój dach oraz Aniołom Stróżom z naszej parafii, którzy byli z nimi przez cały ten czas. Każdemu, kto w jakikolwiek sposób pomógł - bardzo, bardzo dziękuję.
 2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Dziś, po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców i poświęcamy pojazdy wszelkie pojazdy mechaniczne.
 3. Swoją Uroczystość Odpustową obchodzi dziś parafia św. Marii Magdaleny. Suma odpustowa o godzinie 12.00, a Nieszpory Odpustowe o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy.
 4. Obchody liturgiczne tygodnia:
  • poniedziałek - Święto św. Jakuba, Apostoła,
  • wtorek - wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP,
  • piątek - wspomnienie św. Marty,
  • niedziela - 18 Niedziela Zwykła.
 5. Przypominam, że do końca wakacji nie ma sobotnich Adoracji o godzinie 17.00 oraz niedzielnych nabożeństw o godzinie 15.00.
 6. Dzieci oraz rodziców, którzy zapisali się na parafialny wyjazd wakacyjny do Lwówka w dniach 25-27 lipca informuję, że wyjeżdżamy o godzinie 8.00 z parkingu parafialnego. Przewidywany powrót - w środę ok. godziny 20.00.
 7. Jutro przypada ostatni poniedziałek miesiąca - zapraszam więc na Mszę św. w intencji Grupy Modlitwy św. Ojca Pio oraz ich rodzin. W okresie wakacyjnym nie ma spotkania formacyjnego po Mszy św.
 8. W przyszła niedzielę Msza św. o godzinie 11.00 będzie /jeśli pogoda pozwoli/ Mszą polową. Zostanie ona odprawiona na placu przed budynkiem. W tej Mszy weźmie udział grupa motocyklistów, którzy w ten sposób rozpoczną swoje motocyklowe rekolekcje. Serdecznie zapraszam.
 9. W najbliższy czwartek, 28 lipca w kościele Świętej Rodziny w Tychach odbędzie się koncert ewangelizacyjnego zespołu Misjonarzy Klaretynów CLARET GOSPEL z Wybrzeża Kości Słoniowej. O 18.00 Msza Św. z udziałem zespołu; o 18.45 koncert. Serdecznie zapraszamy!
 10. Do nabycia z tyłu naszej kaplicy są: „Gość Niedzielny” w cenie 5zł, oraz nasze ogłoszenia i intencje za dowolną ofiarę.
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, przebywającym już na wakacjach życzę pięknego, bezpiecznego czasu.
 12. Myśl tygodnia: „Święci wszystkich czasów to nie byli konformiści!”

Liturgia słowa

Msze święte

Nd: 800 1100 1400
Pn, Cz, Pt: 1800
Wt, Śr: 630
So: 800 1800

Licznik odwiedzin

Dziś72
Wczoraj118
Tydzień754
Miesiąc4182
Razem130375